Krievijas ziemeļos neilgi pēc starta nogāzusies raķete

0 komentāri

Krievijas ziemeļos Arhangeļskas apgabalā trešdien neilgi pēc starta no Pļeseckas kosmodroma nogāzusies eksperimentālā militārā nesējraķete, Krievijas medijiem apliecinājuši avoti, kas ir pazīstami ar notikumu gaitu.

Raķetē atradusies mēraparatūra. Nogāšanās brīdī nav izraisījies nedz sprādziens, nedz ugunsgrēks, ziņu aģentūrai TASS apliecināja informācijas avots drošības struktūrās. Raķetes svars bijis 9,6 tonnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atbilstoši provizoriskajai informācijai raķetei bīstamu komponentu nav bijis. Raķetes nogāšanās rezultātā neviens cilvēks nav cietis, arī postījumi nav nodarīti.

Incidents noticis ap plkst. 11.00 pēc Maskavas laika. Raķete nogāzusies desmit minūtes pēc starta. Atlūzas atrastas starta laukuma teritorijā, vēsta tīmekļa medijs Regnum, atsaucoties uz avotu Krievijas Aizsardzības ministrijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas