Krievijas vēstnieks spiests atvainoties par Polijai veltītiem izteikumiem

0 komentāri

Krievijas vēstnieks Polijā spiests atvainoties par saviem izteikumiem, ka Polija esot līdzatbildīga par Otro pasaules karu.

Krievijas vēstnieks Polijā Sergejs Andrejevs kādā televīzijas intervijā piektdien sacīja, ka Polija esot līdzatbildīga par nacistiskās Vācijas uzbrukumu tai, sākoties Otrajam pasaules karam.

Viņš arī paudis, ka Padomju Savienības iebrukums Polijā pēcāk bijis tikai mēģinājums nosargāt Padomju Savienības drošību. Polijas Ārlietu ministrija vēstniekam izteikusi stingru aizrādījumu.

Andrejevs paudis nožēlu par saviem izteikumiem un atvainojies, ka tie noveduši pie kļūmīgām interpretācijām.

Vienlaikus viņš arī akcentējis, ka Ukrainas konflikta dēļ attiecības starp Krieviju un Poliju ir sliktākās kopš Otrā pasaules kara beigām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas