Krievijas vēstnieks draud Dānijai ar kodolieročiem

3 komentāri

Krievijas vēstnieks Dānijā sestdien brīdināja to nepievienoties NATO pretraķešu aizsardzības vairogam, jo tādā gadījumā tā kļūs par Krievijas kodolraķešu mērķi.

“Es nedomāju, ka dāņi pilnībā apzinās sekas, ja Dānija pievienosies ASV vadītajai pretraķešu aizsardzības sistēmai,” rakstā laikrakstā Jyllands-Posten brīdina Krievijas vēstnieks Dānijā Mihails Vaņins. “Ja tas notiks, Dānijas karakuģi kļūs par Krievijas kodolraķešu mērķiem.”
“Dānija kļūs par daļu no drauda pret Krieviju, tai būs mazāk miera un cietīs attiecības ar Krieviju,” raksta Vaņins.

Dānijas ārlietu ministrs Martins Lidegords Vaņina draudus nosaucis par nepieņemamiem, norādot, ka “Krievija ļoti labi zina, ka NATO pretraķešu vairogs ir aizsardzībai un nav vērsts pret viņiem”.

“Mums ar Krieviju nav vienprātības daudzos punktos, taču ir svarīgi nepaaugstināt toni,” avīzei Jyllands-Posten pavēstīja Lidegords.
NATO dalībvalsts Dānija augustā paziņoja, ka plāno vienu tās fregati aprīkot ar radaru, kas būs daļa no pretraķešu vairoga.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Edgars
  0

  Edgars

  Kā man besī šitie pārspīēti draudīgie Virsraksti, kuru konteksts ir pavisam svādākās krāsās! Reāli, žurnālisti ir vieni no lielākājiem putras vārītājiem..

  23.03.2015 00:08

 • Juris
  0

  Juris

  Krievijai nav nekādas daļas par citu valstu iekšējām darīšanām !!!

  22.03.2015 20:53

 • Ringolds
  0

  Ringolds

  Tie nevis draudi bet noraadiijums uz sekaam kas var izcelties ja NATO saaks karu. Tad tieshaam no taam vaklstiim kas uztur savaa teritorijaa aarzemju baazes , paliks tikai ragi un nagi.

  21.03.2015 21:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas