Krievijas un ASV diplomātiem asa vārdu apmaiņa ANO sanāksmē par Ukrainu

2 komentāri

ANO Drošības padomē atsākusies asa vārdu apmaiņa starp ASV un Krieviju par situāciju Ukrainas austrumos.

Vašingtona Krievijai pārmet Minskas pamiera vienošanās nepildīšanu. ASV vēstniece ANO norādīja, – lai ko arī Krievija teiktu, pierādījumi liecina, ka Ukrainas austrumos joprojām atrodas Krievijas smagais bruņojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV vēstniece ANO Samanta Pauere: “Nozīme ir tikai faktiem notikuma vietā, un tie liecina par Krievijas agresiju. Krievija ir sagrābusi daļu citas valsts teritorijas un mēģina to paturēt sev. Vienīgais veids, kā īstenot Minskas miera plānu, ir Krievijai pametot Ukrainu ar visu savu smago bruņojumu.”

Savukārt Krievijas vēstnieks ANO kritizēja ASV par plāniem uz Ukrainu nosūtīt savus karavīrus un brīdināja, ka tas var novest pie konflikta saasināšanās.

Krievijas vēstnieks ANO Vitālijs Čurkins: “Šajās dienās Ļvovas rajonā ierodas aptuveni 300 ASV militārpersonu, kuras mācīs Ukrainas karavīrus apieties ar aizokeāna aprīkojumu. Visai pasaulei ir zināms, kur ierodas ASV karaspēks, tur gaidāma nelaime.” Bija paredzēts, ka Ukrainas karavīru mācīšanu ASV sāks šomēnes, tomēr šis plāns ir atlikts tāpēc, ka netiek ievērots pamiers.

Čurkins gan nonācis arī neērtā situācijā, runājot par pamiera pārkāpšanu pie Dobaļcevas. Proti, par notiekošo viņš izteicās Krievijas vārdā.

Taču diplomāts saprata, ka viņa teiktais nepārprotami nozīmē, ka Krievija ir atbildīga par visiem pasākumiem Ukrainas austrumos, kas faktiski nozīmē Krievijas karaspēka iejaukšanos Ukrainas notikumos, ko Krievija, neraugoties uz acīmredzamiem pierādījumiem, noliedz. Viņš centās sevi labot, norādot, komentējot separātistu rīcību, taču pārteikšanās dēļ Čurkins acīmredzami apjuka.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Gruzīns
  +4

  Gruzīns

  Meli, agri vai vēlu, vai ļoti vēlu, vienmēr nāk gaismā!

  08.03.2015 13:29

 • Čurkinam čura galvā
  +4

  Čurkinam čura galvā

  Padomieši nesaprot, ka šodien nevar visu noslēpt un pašpārliecināti melot, kā tas bija PSRS laikā.

  08.03.2015 04:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas