Krievijas ūdeņos avarē kravas kuģis; divi Latvijas jūrnieki izglābušies un ir dzīvi

1 komentārs

Naktī uz ceturtdienu notikusi traģiska kravas kuģa avārija Ohotskas jūrā, netālu no Kamčatkas pussalas – Krievijas kravas tralera Dalniy Vostok avārijā dzīvību zaudējusī vairāki desmiti jūrnieku. Viņu vidū esot arī trīs Latvijas iedzīvotāji, oficiāli apstiprināja Latvijas Ārlietu ministrija.

Patlaban no Krievijas puses saņemta pretrunīga informācija. Tiek ziņots, ka dzīvību zaudējuši 53 vai 43 apkalpes locekļi, bet izglābti 53 vai 63 cilvēki.
Kopumā kuģa apkalpē bija 132 cilvēki, no kuriem vairāki desmiti vēl tiek meklēti Ohotskas jūrā.

Zināms, ka 78 apkalpes locekļi ir Krievijas pilsoņi, bet 54 ir ārzemnieki.

Tostarp uz kuģa klāja atradās arī Latvijas, Ukrainas un Mjanmas pilsoņi.

Latvijas Ārlietu ministrijas pārstāvis Ivars Lasis apstiprināja, ka uz kuģa klāja atradās trīs Latvijas valstspiederīgie. Saņemta informācija, ka divi no viņiem ir izglābušies, taču pagaidām nav ziņu par trešo jūrnieku. Pastāv cerība, ka viņš atrodas kādā no glābšanas laivām.

Par avārijas iemesliem patlaban Krievijas medijos izskan dažādas versijas. Skaidri ir zināms ir tikai tas, ka nelaime notikusi ļoti strauji, un apkalpe nav uzspējusi pat raidīt SOS signālu, vēsta Krievijas atbildīgās amatpersonas. Daļa jūrnieku gan ir paspējuši iesēsties glābšanas laivās.

Glābšanas operāciju traģēdijas rajonā Ohotskas jūrā veic 26 kuģi.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Акс
    +1

    Акс

    Путин виноват

    02.04.2015 17:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas