Krievijas propaganda – ukraiņu karavīri jāsilda ar Krievijas zīdaiņu asinīm

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Krievijas TV propagandas mašīna jau kādu laiku darbojas uz pilnu jaudu, tāpēc paziņojumi par it kā fiksētām ukraiņu “fašistu huntas” zvērībām vairs īpaši nepārsteidz. Šķiet, ka šo problēmu apzinās arī paši propagandas veidotāji, tāpēc paziņojumi kļūst aizvien, jāsaka, nenormālāki.

Turklāt pārsteidzoši, ka paši radikālo uzskatu paudēji un zinātāji “kā patiesībā notiek Ukrainā” savus neticamos stāstus stāsta aci nepamirkšķinot.

Tā Krievijas TV kanāla Rossija 1 raidījumā Voskresnij večer pretošanās kustības Kulikovo polje koordinators Jegors Kvasņuks autoritatīvi paziņoja, ka pirms pāris dienām Ukrainas skolās pavēles formā tika izplatīts paziņojums – sasildīt pretteroristiskās operācijas kareivjus. “Kā? Ar Krievijas zīdaiņu asinīm,” pavēstīja Kvasņuks. Uz raidījuma dalībnieku iebildumiem, Kvasņuks vien norādīja, ka nav atšķirības starp Krievijas liberāļiem un Ukrainas Maidana pārstāvjiem – visi kā viens atbalstot fašisma atdzimšanu, kas notiek visu acu priekšā. Taču, protams, neatbildēts jautājums paliek, kā ukraiņu skolnieki sarūpēs Krievijas zīdaiņu asinis, un cik tas būtu vienkārši izdarāms.

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas