Krievijas propaganda – ukraiņu karavīri jāsilda ar Krievijas zīdaiņu asinīm

0 komentāri

Krievijas TV propagandas mašīna jau kādu laiku darbojas uz pilnu jaudu, tāpēc paziņojumi par it kā fiksētām ukraiņu ”fašistu huntas” zvērībām vairs īpaši nepārsteidz. Šķiet, ka šo problēmu apzinās arī paši propagandas veidotāji, tāpēc paziņojumi kļūst aizvien, jāsaka, nenormālāki.

Turklāt pārsteidzoši, ka paši radikālo uzskatu paudēji un zinātāji ”kā patiesībā notiek Ukrainā” savus neticamos stāstus stāsta aci nepamirkšķinot.

Tā Krievijas TV kanāla Rossija 1 raidījumā Voskresnij večer pretošanās kustības Kulikovo polje koordinators Jegors Kvasņuks autoritatīvi paziņoja, ka pirms pāris dienām Ukrainas skolās pavēles formā tika izplatīts paziņojums – sasildīt pretteroristiskās operācijas kareivjus. ”Kā? Ar Krievijas zīdaiņu asinīm,” pavēstīja Kvasņuks. Uz raidījuma dalībnieku iebildumiem, Kvasņuks vien norādīja, ka nav atšķirības starp Krievijas liberāļiem un Ukrainas Maidana pārstāvjiem – visi kā viens atbalstot fašisma atdzimšanu, kas notiek visu acu priekšā. Taču, protams, neatbildēts jautājums paliek, kā ukraiņu skolnieki sarūpēs Krievijas zīdaiņu asinis, un cik tas būtu vienkārši izdarāms.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas