Par ”Trojas zirgu” dēvētā Krievijas balto auto kolona atsāk ceļu Ukrainas virzienā

0 komentāri

No Maskavas izsūtītā 280 kravas automašīnu kolonna esot nakti pārlaidusi Voroņežas aviācijas karabāzē, un tagad turpina savu ceļu, ziņo Ukrainas medijs ”Korrespondent”.

Žurnālistiem nav izdevies noskaidrot automašīnu konvoja konkrētu maršrutu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Autokolonna ceturtdienas, 14. augusta, rītā ir sadalīta divās daļās un mainījusi savu sākotnējo maršrutu, liecina Ukrainas drošības dienesta bijušā vadītāja Jevģēnija Marčuka (Евгений Марчук) rīcībā esoša informācija.

Krievija apgalvo, ka kravas mašīnas uz Ukrainu ved ”humāno palīdzību” karadarbības skartā reģiona iedzīvotājiem, taču NATO un Kijevai ir bažas, ka patiesībā tajā tiek vesta militāra krava teroristiem, kas uzdarbojas Austrumukrainā. Britu medijs BBC to nodēvējis par ”Trojas zirgu”.

Krievijas interneta vidē izplatās informācija, ka konvoju veido balti pārkrāsotas militārās “Kamaz” kravas automašīnas, bet tām pie stūres sēž civildrēbēs pārģērbtas militārpersonas. Kolonnas automašīnām neesot arī numura zīmju.

Ukraina pēc sarunām ar Eiropas Savienību un ASV pieņēmusi lēmumu, ka humāno palīdzību var pieņemt, taču krava ir jāapskata.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas