Krievijas tauta satraukusies par ilgo Putina prombūtni

1 komentārs

Krievijas medijos plašu satraukumu radījusi ilgstošā Krievijas prezidenta Vladimira Putina prombūtne. Viņš teju nedēļu nav rādījies sabiedrībā, un, kā noskaidrojis tīmekļa medijs RBC, Kremlis ar atpakaļejošu datumu ziņo par it kā notikušām Putina sanāksmēm.

Pēdējo reizi Putins sabiedrībā bija redzams 5. martā, tiekoties ar Itālijas premjerministru Mateo Renci. Visas nākamās Putina runas un fotogrāfijas esot ierakstītas vairākas dienas pirms to pārraidīšanas televīzijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešdien, 11. martā, kļuva zināms, ka Putins nebrauks uz Astanu, kur viņam bija paredzēta tikšanās ar Baltkrievijas un Kazahstānas prezidentiem.

Kāda Kazahstānas amatpersona ziņu aģentūrai Reuters izteikusies, ka Putins esot saslimis. Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs gan šo informāciju noliedz.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Ko iesāksim ar teroristiem Ukrainā? Vadonis nerādās.

    12.03.2015 09:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas