Krievijas reģionus māc bezdarbs – cilvēki izgājuši ielās un protestē

0 komentāri

Lai protestētu pret augsto bezdarba līmeni un pieprasītu valdības maiņu, Krievijas pilsētas Artjomovskas ielās izgājuši vairāki simti iedzīvotāju.

Iedzīvotāji uzstāj, ka Krievijas nomales reģioni palikuši bez jebkāda valdības atbalsta. Iedzīvotāji cieš no augstas nabadzības un bezdarba. Uzņēmumi turpina bankrotēt, strādājošās kompānijas turpina atlaist darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Radio rūpnīcā iepriekš strādāja ap astoņiem tūkstošiem cilvēku, tagad tur ir tikai daži desmiti strādājošo. Mašīnbūves centrā strādāja ap trīs tūkstošiem cilvēku, tagad to skaits ir samazināts teju uz pusi. Daudzi cilvēki atstāj pilsētu, ” ziņo vietējais iedzīvotājs Borisss.

Iedzīvotāji stāsta, – kopš Rietumu noteiktajām sankcijām, valsts budžetā līdzekļi tiek atrasti vien priekš lielajām pilsētām. Artjomovska ir rūpniecības pilsēta Krievijas Sverdlovskas apgabalā. Tur atrodas liels mašīnbūves centrs, transporta mezgls, kā arī celtniecības materiālu un mēbeļu rūpnīcas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas