Krievijas politiķi steidz glābt rubli no kraha

0 komentāri

Krievijas premjerministrs Dmitrijs Medvedevs otrdienas vakarā sasauca ārkārtas sēdi, kurā tika pieņemta virkne pasākumu situācijas stabilizēšanai.

Darbības plānots vērst uz piedāvājuma un pieprasījuma līdzsvarošanu vietējā ārvalstu valūtas tirgū, taču stingrāki kapitāla kontroles pasākumi netika apspriesti – tā pēc ārkārtas sēdes paziņoja Krievijas ekonomiskās attīstības ministrs Aleksejs Uļukajevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas mediji vēsta, ka detalizētāk pretkrīzes pasākumi tiks apspriesti rīt.

Jau ziņojām, ka Krievijas rublis otrdien piedzīvoja dramatisku vērtības kritumu. Trijos dienā Maskavas biržā kurss bija nokrities līdz 100 rubļiem par vienu eiro un 80 rubļiem par vienu ASV dolāru. Nedaudz vēlāk rubļa vērtība atguvās.

Krievijas rubļa vērtība otrdien dramatiski slīdēja lejup, neņemot vērā to, ka Krievijas Centrālā banka otrdien ārkārtas sanāksmē pieņēma negaidītu lēmumu būtiski paaugstināt bāzes procentu likmi. Banka bāzes procentu likmi paaugstinājusi no 10,5% uz 17%. Tādējādi bāzes procentu likme Krievijā šogad paaugstināta jau sesto reizi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas