Krievijas palīdzības konvojs pazudis nezināmā virzienā

0 komentāri

Krievijas kolonna ar humāno palīdzību pazudusi nezināmā virzienā, trešdien paziņoja Ukrainas prezidenta Petro Porošenko padomnieks Serhijs Kuņicins.

“Šobrīd ir zināms, ka kolonna ir pazudusi nezināmā virzienā. Un it kā tā ir sadalījusies vairākās kolonnās,” intervijā telekanālam “Ukraina” sacīja Kuņicins. Viņš norādīja, ka Ukraina pēc sarunām ar Eiropas Savienību un ASV pieņēmusi lēmumu, ka humāno palīdzību var pieņemt, taču krava ir jāapskata.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Ukraina bija gatava tam, lai to pārkrautu, noskenētu un pārbaudītu. Taču Krievija pārkraut atteicās. Galu galā Ukraina bija gatava apskatīt šo kravu un nogādāt to Sarkanā Krusta pavadībā. Taču tas Krieviju neapmierina, jo kolonna ir pēkšņi kaut kur pazudusi. Kur tā šobrīd ir it kā Belgorodas rajonā, nav skaidrs,” uzsvēra Kuņicins.

Kijeva neļaus Ukrainas teritorijā iebraukt Krievijas “humānās palīdzības konvojam”, pirms tam trešdien paziņoja Ukrainas iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs, uzsverot, ka visas “ciniskā agresora provokācijas” tiks bloķētas.

Kolonna trešdien izbrauca cauri Voroņežai, kas atrodas 300 kilometru attālumā no Šebekinas robežpunkta, kur atbilstoši Krievijas Ārlietu ministrijas teiktajam palīdzības kravas tiks ievestas Ukrainā, vēsta Krievijas mediji.

Kaut arī Krievija apgalvo, ka tā nosūta “civilās automašīnas”, Krievijas interneta vidē izplatās informācija, ka konvoju veido balti pārkrāsotas militārās Kamaz kravas automašīnas, bet tām pie stūres sēž civildrēbēs pārģērbtas militārpersonas. Kolonnas automašīnām nav arī numura zīmju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas