Krievijas opozīcijas līderis Navaļnijs pārgriezis elektronisko uzraudzības aproci

0 komentāri

Viens no redzamākajiem Krievijas opozīcijas līderiem Aleksejs Navaļnijs, protestējot pret mājas arestu, pārgriezis savu elektroniskās uzraudzības aproci.

Pārgrieztās aproces attēlu viņš publicējis savā blogā. Tajā viņš raksta, ka pret viņu izvirzītās apsūdzības ir nepamatotas.

Federālais Sodu izpildīšanas dienests, pateicoties elektroniskajai aprocei, varēja izsekot Navaļnija atrašanās vietu. Kā raksta Navaļnijs – pēc tās noņemšanas dienesta darbinieki ieradās pie viņa mājās, to nofotografēja, uzrakstīja protokolu un aizgāja.

Decembrī tiesa atzina Navaļnija vainu apsūdzībās par 27 miljonu rubļu piesavināšanos no Francijas kosmētikas uzņēmuma Yves Rocher un piesprieda viņam trīsarpus gadu nosacītu cietumsodu.

Paziņojumā savā blogā Navaļnijs raksta, ka tuvākajā laikā grasās doties uz darbu, nodarboties ar Korupcijas apkarošanas fonda jautājumiem un uzstāties ar politiskiem paziņojumiem, kad tas būs nepieciešams.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas