Krievijas opozīcijas aktīvistam Navaļnijam pieprasa 10 gadu cietumsodu

0 komentāri

Krievijas opozīcijas aktīvistam  Aleksejam Navaļnijam prokuratūra pieprasījusi 10 gadus cietumsodu, bet viņa brālim Oļegam astoņus gadus cietumā.

Šodien Maskavā notika tiesa, kurā tika skatītas pret viņiem izvirzītās apsūdzības  finanšu noziegumos –  kopumā par 30 miljonu rubļu izkrāpšanu, tostarp franču kosmētikas firmas Yves Rocher.

Navaļnijs gan uzsver, ka tiek vajāts par  Kremļa saimnieka Vladimira Putina kritizēšanu. Par to liecinot fakts, ka Francijas kompānijai nekādu pretenziju pret Navaļniju neesot. Tiesa šodien lēma par 2 mēnešiem pagarināt Navaļnija mājas arestu.

Atgādinām, ka viņš kļuva pazīstams ar saviem blogiem internetā, kuros pievērsa uzmanību korupcijai un politiskajām problēmām Krievijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas