Krievijas motociklistu kluba biedriem liedz iebraukšanu Polijā

1 komentārs

Polijas robežsargi šodien liedza iebraukt valstī Krievijas ultranacionālistu motociklistu kluba Nakts vilki biedriem, kas bija plānojuši doties uz Berlīni, lai svinētu padomju armijas uzvaru pār nacistu spēkiem Otrajā pasaules karā.

Motociklisti tika apturēti Terespoles robežpunktā un bija spiesti doties atpakaļ uz Baltkrieviju, pat neraugoties uz faktu, ka viņiem bija iepriekš Polijā izsniegtas vīzas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepriekš par nodomu neielaist Nakts vilkus savā teritorijā paziņoja arī Vācija. Ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu saistītais motociklistu klubs izpelnījies iekļaušanu ASV “melnajā sarakstā” par atbalstu prokrieviskajiem separātistiem Ukrainā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Piltenieks
    0

    Piltenieks

    Moči vienkārši ir super,be paši nu galīgie mudaki.

    02.05.2015 14:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas