Krievijas miljardierim izvirza apsūdzības naudas atmazgāšanā

0 komentāri

Krievijas miljardierim Vladimiram Jevtušenkovam noteikts mājas arests un pret viņu sākta izmeklēšana par apsūdzībām naudas atmazgāšanā. Tas ir pirmais šāda līmeņa uzņēmēja arests kopš Mihaila Hodorkovska ieslodzīšanas un rada bažas par jaunu vēršanos pret oligarhiem.

Krievijas Izmeklēšanas komiteja vakar vakarā paziņoja, ka Krievijas miljardieris un kompānijas “AFK Sistema” galvenajam īpašniekam Vladimiram Jevtušenkovam piemērots mājas arests un pret viņu ir sākta izmeklēšana par akciju piesavināšanos un naudas atmazgāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apsūdzības ir oficiāli saistītas ar viņa uzņēmuma veiktu naftas kompānijas “Bašņeftj” akciju iegādi. Mājas arests kā drošības līdzeklis uzņēmējam ir noteiks līdz 16. novembrim, taču, ja viņu atzīs par vainīgu, miljardierim var piespriest līdz pat 10 gadiem cietumā.

Šādu apsūdzību izvirzīšana notikusi pirmoreiz kopš tika atņemta brīvība naftas kompānijas ”JUKOS”  īpašniekam Mihailam Hodorkovskim.

Krievijas politiskajās un biznesa aprindās tas ir radījis bažas par jaunu vēršanos pret ietekmīgiem oligarhiem. Notikušais izraisījis akciju cenu kritumu Krievijas fondu biržās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas