Krievijas militāristi sākuši uzbrukumu Mariupoles virzienā

0 komentāri

”Krievijas okupanti sākuši uzbrukumu no Novoazovskas puses. No tās puses [Mariupoles virzienā – red.] dodas aptuveni 20 tanki, kas sākuši apšaudīt Širokino ciemu. Bataljons ”Azov” notur pozīcijas un iesaistījies cīņā,” tā teikts brīvprātīgo bataljona ”Azov” ”Facebook” lapā ievietotajā paziņojumā. Medijos atrodamās ziņas par tanku skaitu atšķiras.

Doņeckas apgabala Širokines ciemā, kas atrodas Azovas jūras piekrastē 20 kilometru attālumā no Mariupoles, notiek sīvas kaujas, sociālajos tīklos vēsta vietējie iedzīvotāji. Krievijas armijas vienības Širokini apšauda ar smago artilēriju.

Tajā pašā laikā Mariupoles vietējais telekanāls ”Громадське Приазов”я” ziņo par astoņiem tankiem, kas virzās pilsētas virzienā. Tāpat tiek ziņots, ka divi tanki jau ir iznīcināti.

Savukārt medijs ”Liga Novosti”, atsaucoties uz pilsētas gubernatora Sergeja Taruta pausto, raksta, ka Mariupolei tuvojas četri tanki un 50 Krievijas desantnieki.

Brīvprātīgo bataljonā “Azov” pirms tam notika mācības. To procesu varat aplūkot šajā fotogalerijā:

Foto avots: Facebook/azov.batalion

Foto avots: Facebook/azov.batalion

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas