Krievijas mediji safabricējuši ziņas par Donbasā nogalinātu 10 gadus vecu meitenīti

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kārtējo reizi pierādīts, ka Krievijas propagandas kanālos izplatītās ziņas bijušas safabricētas: britu raidsabiedrības BBC pētījumā atklājies, ka izskanējusī informācija par Doņeckas apšaudē nogalināto 10 gadīgo meitenīti bijuši meli.

Atgādināsim, ka marta beigās Krievijas mediji cits pēc cita ziņoja par kādu šausminošu atgadījumu Doņeckā, Petrovskas rajonā. Tur apšaudē Kijevas spēki it kā nogalinājuši 10 gadīgu meitenīti. Dažiem telekanāliem bija pat izdevies atrast sāpju sagrauto māti, meitenītes dzīves vietu un skolu.

Interesi par negadījumu izrādīja arī britu raidkanāla BBC žurnālisti – viņi devās uz notikuma vietu. Tur neviens vietējais nevarēja apstiprināt ziņas par nogalināto meitenīti. Žurnālisti apmeklējuši arī Doņeckas morgu, kura direktors nevarēja apstiprināt informāciju, ka šeit būtu ievests meitenītes līķis.

Šī nav pirmā reize, kad atmaskoti kārtējie Krievijas mediju meli. Pierādīts, ka ziņas par krustā piesisto puisēnu, ko it kā veikuši ukraiņi, bijuši safabricējums. Tāpat zināms, ka krievu mediji ukraiņu zvērību ilustrēšanai izmanto sižetus no Sīrijas, Bosnijas un Irākas.

Skaties video!

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas