Krievijas laikraksts publicē īsi pirms Ņemcova slepkavības tapušas uzbrucēju fotogrāfijas

0 komentāri

Krievijas laikraksts Moskovskij Komsomoļec otrdien publicējis novērošanas kameru kadrus, kuros opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova iespējamie slepkavas īsi pirms nozieguma pastrādāšanas redzami braucam automašīnā ZAZ Chance. Tieši šādā automašīnā atbilstoši izmeklētāju datiem slepkavas aizmuka no nozieguma vietas.

Laikraksts noskaidrojis, ka iespējamie uzbrucēji automašīnu iegādājušies septembrī, un jau rudenī šo automašīnu videokameras uzfilmējušas Maskavā Ordinkas ielā netālu no Ņemcova mājas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā izteikušies paši aizdomās turamie, viņus sadusmojuši Ņemcova izteikumi saistībā ar islāmistu sarīkoto slaktiņu 7. janvārī Parīzē satīras žurnāla Charlie Hebdo redakcijā.

Tiesa gan, versija par šādiem slepkavības motīviem ir pretrunā ar jaunākajiem datiem par to, ka noziedznieki Ņemcovu sākuši izsekot jau rudenī – krietni pirms Parīzes slaktiņa un Ņemcova izteikumiem par šo traģisko notikumu.

Atstājot automašīnu Maskavas Zamoskvorečjes rajonā, varbūtējie slepkavas ne reizi nav maksājuši par automašīnas novietošanu. Par to, kā arī par vairākkārtēju braukšanas ātruma pārsniegšanu automašīnas īpašniekam piespriests sods 12 000 rubļu apmērā.

Ņemcovs tika noslepkavots 27. februāra vakarā Maskavas centrā līdzās Kremlim. Tiesībsargājošās iestādēs uzskata, ka slepkavība bijusi rūpīgi plānota, tai gatavojušies iepriekš.

Godinot noslepkavoto opozicionāru, Maskavas ielās svētdien izgāja vairāk nekā 50 000 demonstrantu. Piemiņas pasākumi notika arī daudzās citās Krievijas pilsētās.

Ņemcovam bija 55 gadi, bez viņa palikušas četras meitas un 87 gadus vecā māte. Prezidenta Borisa Jeļcina laikā viņš bija Ņižņijnovgorodas gubernators, vēlāk kļuva par Krievijas valdības premjerministra vietnieku. 2000. gada prezidenta vēlēšanās viņš atbalstīja Vladimiru Putinu, taču drīz vien to atzina par kļūdu un pārgāja opozīcijas rindās, kļūstot par vienu no asākajiem Putina kritiķiem. 2013. gadā Ņemcovs tika ievēlēts par Jaroslavļas apgabala domes deputātu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas