Krievijas kritušie karavīri būs valsts noslēpums

1 komentārs

Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstījis dekrētu, ar kuru informācija par miera laikā kritušajiem Krievijas armijas karavīriem tiek padarīta par valsts noslēpumu.

Dekrēts paredz, ka valsts noslēpums iekļauj arī informāciju par Krievijas armijas “īpašajās operācijās” miera laikā kritušajiem pārstāvjiem.

Dekrēts pieņemts laikā, kad pieaug pierādījumu skaits par Krievijas militāru iesaisti konfliktā Ukrainas austrumos. Krievija vienmēr ir noliegusi, ka nosūtījusi uz turieni savus karavīrus.

Ar šodien spēkā stājušos dekrētu tiek grozīts 1995. gada likums par valsts noslēpumu, kas tika pieņemts vēl pirmā Čečenijas kara laikā. Arī šis karš Krievijas armijā tika traktēts kā specoperācija, kas veikta miera laikā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Nav ko plātīties Krievijā ar ukraiņu panākumiem.

    29.05.2015 04:42

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas