Krievijas kaujinieki sagrābuši 500 kvadrātkilometrus Ukrainas zemes

0 komentāri

Turpinās asa karadarbība Ukrainā: pēc Kijevas aplēsēm, nosacītā pamiera laikā  Krievijas kaujinieki sagrābuši 500 kvadrātkilometrus Ukrainas zemes.

Vissīvākās cīņas notiek Doņeckā – tur, Ukrainas un prokrievisko spēku apšaudē vakar bojā gājuši pieci mierīgie iedzīvotāji, vēl aptuveni 30 ievainoti. Pilsētas iedzīvotāji ir panikā, un bēg no kara zonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iedzīvotāji no ēku logiem nofilmējuši dramatiskus skatus, kā karotāji dzīvojamo ēku aizsegā apšauda pretiniekus. Uz autoceļiem veidojas kilometriem garas rindas.

Ukrainas pozīcijas stipri apšaudītas arī Mariupoles apkārtnē. Līdz ar situācijas eskalāciju, Ukrainas prezidents Petro Porošenko saīsinājis savu vizītes laiku prestižajā Davosas forumā, un šodien atgriezies dzimtenē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas