Krievijas karavīri paši atsakās doties karot uz Sīriju

0 komentāri

Grupa Krievijas karavīru, kas dien uz kontrakta pamata, atteikusies doties uz Sīriju. Tā ziņo Krievijas interneta portāls Gazeta.ru.

Uzzinot, ka tiek sūtīti uz Sīriju, viņi izlēmuši oficiāli atteikties no braukšanas vai arī iesniegt atlūgumu. Taču militārā prokuratūra atteikusies pieņemt karavīru iesniegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Karavīriem neesot stāstīts, ka būs jābrauc uz Sīriju. Viņiem atklāts, ka valstī, uz kuru viņi tikšot sūtīti, būs atšķirīgi klimatiskie apstākļi, liels karstums, kā arī indīgas čūskas. Karavīri arī instruēti, kā viņiem būs jāuzvedas galapunktā.16.septembrī karavīriem paziņots, ka jau nākamajā dienā rotai jādodas uz Sīriju un pastāv arī iespēja iesaistīties karadarbībā.

Savienotās Valstis uzskata, ka Krievija, kas ir viena no Sīrijas prezidenta Asada sabiedrotajām, ir slepus izvietojusi Sīrijā karavīrus, artilērijas vienības un tankus. Maskava apgalvo, ka sūta tikai ieročus uz Sīriju saskaņā ar abu valstu starpā noslēgtajiem līgumiem, bet noliedz, ka pastiprinātu savu militāro klātbūtni Sīrijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas