Krievijas kara tribunāls sāk prāvu pret ukraiņu režisoru

0 komentāri

Krievijas kara tribunāls šodien, 21. jūlijā, sāks prāvu pret ukraiņu kinorežisoru Oļegu Sencovu, kuru Maskava apsūdz “terorismā” un jau vairāk nekā gadu tur ieslodzījumā.

Sencovu pagājušā gadā aizturēja Simferopolē, kas atrodas Ukrainai piederošajā, taču Maskavas anektētajā Krimā. Maskava apgalvo, ka Sencovs esot plānojis un veicis “teroraktus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Režisors visas apsūdzības noraidījis, tāpat arī starptautiskā cilvēktiesību organizācija Amnesty International atzinusi, ka apsūdzības ir safabricētas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas