Krievijas kara lidmašīnas notriekšana: Putins brīdina par nopietnām sekām

1 komentārs

Turcija notriekusi militāru lidmašīnu SU-24 pie Sīrijas robežas, kas piederējusi Krievijai, ziņo ārvalstu mediji. Lidmašīna notriekta sešu tūkstošu metru augstumā.

Kamēr Rietumvalstu mediji ziņo, ka lidmašīna tika notriekta, jo tā lidojusi Turcijas teritorijā, krievu mediji apgalvo pretējo, – lidmašīna atradusies Sīrijas teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas prezidents Vladimirs Putins paziņojis, ka Su-24 notriekšana ir ”naža dūriens mugurā”, ko nodarījuši “teroristu līdzdalībnieki”.

Viņš arī norādījis, ka notiekošais netiks atstāts nepamanīts, jo Krievijas lidmašīna nekādā veidā nav apdraudējusi Turcijas Republiku.

Skaties foto:

Putins, kurš atrodas vizītē Jordānijā, paziņojis, ka Su-24 notriekšana ir ”naža dūriens mugurā”, ko nodarījuši “teroristu līdzdalībnieki”, ziņo ”TV rain”.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Iveta
    0

    Iveta

    ...cik gan ļooooti maz ziņu LV ziņās par šo tēmu!!! BBC nepārtraukti kaut ko jaunu ziņo, Reuters tāpat (turklāt pat to, ka Krievijas lidmašīna tomēr notriekta uz Sīrijas zemes), Vašingtonā arī tiek teikts, ka Turcija "kaut ko piemelo" bet LV ziņas klusē! Kāpēc atkal nekā nezinām!!!

    25.11.2015 08:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas