Krievijas iznīcinātājs virs Baltijas jūras veicis bīstamu manevru

0 komentāri

Noticis jauns incidents starptautiskajā gaisa telpā virs Baltijas jūras. Krievijas iznīcinātājs Su-27 piektdien pietuvojies ASV izlūkošanas lidmašīnai un veici bīstamu manevru.

Pentagons ziņo, ka Krievijas iznīcinātājs pietuvojies mazāk nekā desmit metru attālumā un veicis manevru, ko sauc par “mucu”. ASV to uzskata par nedrošu un neprofesionālu rīcību, kas potenciāli var novest pie nevajadzīgas spriedzes eskalācijas starp abām valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Krievijas Aizsardzības ministrija vēsta, ka ASV izlūkošanas lidmašīna esot mēģinājusi “pielavīties” Krievijas robežai ar izslēgtu raidītāju. Tāpēc Krievijas pretgaisa aizsardzības spēkiem nācās nosūtīt iznīcinātāju, lai tas vizuāli varētu identificēt ASV lidmašīnu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas