Krievijas iznīcinātājs virs Baltijas jūras bīstami pietuvojies ASV izlūkošanas lidmašīnai

7 komentāri

Krievijas iznīcinātājs Su-27 neitrālajā gaisa telpā virs Baltijas jūras bīstami tuvu pielidojis ASV izlūkošanas lidmašīnai RC-135 un gandrīz ar to sadūries, vēsta izdevums The Washington Free Beacon.

Kā pavēstīja avoti Pentagonā, incidents noticis 7. aprīlī, un ASV jau pa oficiālajiem kanāliem nosūtījusi Krievijai protesta notu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“ASV lidmašīna RC-135U lidoja ierastajā maršrutā starptautiskajā gaisa telpā, un to bīstamā un neprofesionālā veidā pārtvēra krievu Su-27. ASV ar Krieviju jau apspriež šo incidentu pa attiecīgajiem diplomātiskajiem un oficiālajiem kanāliem,” sacīja ASV Aizsardzības ministrijas pārstāve Ailīna Laineza.

Krievijas iznīcinātājs ASV lidmašīnai pietuvojies sešu metru attālumā, ko ASV nodēvēja par bezatbildīgu soli, kas apdraudējis amerikāņu pilotu dzīvību.

7 komentāri

TOP komentāri

 • ups
  +10

  ups

  ko amerikāņu izlūk lidmašīna te darīja ?

  11.04.2015 12:03

 • janis
  +9

  janis

  ...ko sacit,profi,,virsu dirs kautkadiem ASV lidaaparatiem.....!

  11.04.2015 12:23

 • EKO
  +5

  EKO

  reali krievs to ASV pasuta nakuj un vinjam neko nevar padarit;)))

  11.04.2015 11:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas