Krievijas iznīcinātāji veic agresīvus manevrus tuvu ASV kuģim Melnajā jūrā

0 komentāri

Krievijas bruņoto spēku lidmašīnas veikušas ”agresīvus” lidojumus tuvu Melnajā jūrā esošajam ASV militārajam kuģim. ASV amatpersonas pieļauj, ka šādi Krievija vēlējusies amerikāņus izprovocēt uz kādu atbildes rīcību.

ASV karavīri informē, ka uz Krievijas iznīcinātāja spārniem nav novēroti ieroči, kas varētu apdraudēt kuģa un jūrnieku drošību, tāpēc amerikāņu kuģa apkalpe turpināja patrulēšanu arī pēc tam, kad Krievijas iznīcinātājs atgriezās savā bāzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Lietuvas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka pagājušajā nedēļā NATO Baltijas valstu gaisa telpas patrulēšanas misijas iznīcinātājiem nācies piecas reizes pacelties gaisā, lai pavadītu Baltijas valstu robežu tuvumā novērotas Krievijas lidmašīnas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas