Krievijas izlūklidmašīna ielidojusi Igaunijas gaisa telpā

0 komentāri

Otrdien plkst. 17.05 Krievijas izlūklidmašīna IL-20 bez atļaujas ielidojusi Igaunijas gaisa telpā, paziņojis Igaunijas aizsardzības spēku štābs. Igaunijas Ārlietu ministrija trešdien gatavojas izsaukt Krievijas vēstnieku Juriju Merzļakovu un iesniegt viņam protesta notu.

Lidmašīna Igaunijas gaisa telpā ielidoja uz ziemeļrietumiem no Osmusāres salas aptuveni 400 metru dziļumā un uzturējās tur mazāk nekā minūti.

Robežpārkāpumu reģistrēja Igaunijas Gaisa operāciju komandcentrs Ēmari.

Lidmašīnai nebija lidojuma plāna, tās signālu retranslators bija izslēgts, taču pilotiem bija radiosakari ar Igaunijas Gaisa satiksmes dienestu.

Ēmari dislocētie Vācijas iznīcinātāji Eurofighter tobrīd jau atradās gaisā un identificēja robežas pārkāpēju. To pašu lidmašīnu vēlāk identificēja arī Šauļu gaisa spēku bāzē dislocētie Kanādas iznīcinātāji.

Krievijas lidmašīnas Igaunijas gaisa telpu šogad pārkāpušas septiņas reizes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas