Krievijas izlūklidmašīna ielido Igaunijas gaisa telpā

1 komentārs

Igaunijas sabiedriskā raidorganizācija ERR ziņo, ka otrdien Krievijas izlūklidmašīna IL-20  ielidojusi Igaunijas gaisa telpā. Lidmašīna Igaunijas gaisa telpā ielidoja uz rietumiem no Hījumā un Sāmsalas gandrīz 500 metru dziļumā un uzturējās tur aptuveni minūti.

Igaunijas Ārlietu ministrija saistībā ar notikušo izsaukusi Krievijas vēstnieku Juriju Merzļakovu.

Lidmašīnai nebija lidojuma plāna, tās signālu retranslators bija izslēgts, un pilots izvairījās no sazināšanās ar Igaunijas Gaisa satiksmes dienestu.

Šauļu gaisa spēku bāzē dislocētie Portugāles iznīcinātāji, kas šobrīd veic patrulēšanu Baltijas valstu gaisa telpā, veica identificēšanas lidojumu un panāca vizuālo kontaktu ar robežpārkāpēju, kas tobrīd atradās jau virs neitrālajiem ūdeņiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • vē
    0

    bā.. tie krievi... :(

    22.10.2014 19:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas