Krievijas domes deputāts piedāvā ar nāvi sodīt miljoniem ”izvirtuļu”

1 komentārs

Krievijas domes deputāts, partijas LDPR frakcijas vadītāja pirmais vietnieks Aleksejs Didenko nācis klajā ar savdabīgu piedāvājumu – izstāties Krievijai no Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas. Tas, viņaprāt, Krievijai dotu vairāk priekšrocības, piemēram, sodīt ar nāvi miljoniem ”izvirtuļu” Krievijā.

Aleksejs Didenko pilnīgā nopietnībā un publiski mediju priekšā izteica šādu priekšlikumu, jo izstāšanās nozīmētu to, Krievijas zaudētu līdz šim parakstītās apņemšanās un vienošanās.

Didenko arī atklāti pavēstīja – izstāšanās gadījumā Krievijas 24 stundu laikā varētu ar nāvi sodīt miljoniem ”izvirtuļu” Krievijā. Vairāk skaties video!

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • HELP
    0

    HELP

    Krievijai nepietiek ar Ukrainu , Moldovu , Gruziju .....vēl grib asinis no pašu tautas !

    05.02.2015 19:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas