Krievijas dienvidos smagi piekauta BBC žurnālistu grupa

0 komentāri

Krievijas dienvidos smagi piekauti britu raidsabiedrības BBC žurnālisti. Uzbrukums noticis laikā, kad trīs BBC reportieri vāca ziņas par Krievijas karavīru bojāeju slepenos nosūtījumos Ukrainas robežas tuvumā.

Viņiem uzbrukušas pagaidām nenoskaidrotas, bruņotas personas. “Mūsu personāls tika smagi piekauts, viņu fotokamera tika iznīcināta un pēc tam atņemta,” ziņo BBC.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc uzbrukuma žurnālisti vairāk nekā četras stundas tikuši pratināti, vēlāk noskaidrots, ka pratināšanas laikā sabojāta aparatūra, kas atradusies žurnālistu automašīnā.

BBC norāda, ka šis incidents ir “daļa no koordinēta mēģinājuma neļaut akreditētiem ziņu žurnālistiem veidot leģitīmu reportāžu.”

Krievija praktiski cenzē jebkādu informāciju par tās regulārā karaspēka nosūtīšanu uz Ukrainu.

Eiropas Drošības un sadarbības organizācija (EDSO), kas novēro bruņoto konfliktu Ukrainā, uzbrukumu žurnālistiem vērtē, kā “pilnīgi nepieņemamu”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas