Krievijas bankas sāk samazināt kredītkaršu limitus

0 komentāri

Krievijas bankas sākušas samazināt kredītkaršu limitus. Vispirms par kredītkaršu limita samazināšanu paziņoja banka Russkij Standart, un vēlāk tai sekoja arī bankas Houm Kredit, Svjaznoj Bank un MTS Bank.

Pagaidām kredītkaršu limitu samazinājums skar aktīvākos karšu lietotājus.

Portāla Banki.ru apmeklētāji sūdzas, ka limits samazināts pat uz pusi.

Reitingu aģentūras Fitch analītiķis Dmitrijs Vasiļjevs norāda, ka bankas kredītkaršu limitus samazina, cenšoties uzlabot savu likviditāti.

“Pateicoties limitu samazināšanai, bankām nesamazinās brīvo līdzekļu apjoms, ko varēs novirzīt noguldījumu izmaksai,” izsakās Vasiļjevs.

Pēdējo nedēļu laikā Krievijas bankas saskaras ar spēcīgu depozītu aizplūšanu.

Iedzīvotāji izņem savus noguldījumus no bankām, lai pārvērstu tos valūtā vai arī veiktu lielākus pirkumus, bažījoties par turpmāku rubļa vērtības samazināšanos, inflācijas pieaugumu un banku sistēmas stabilitāti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas