Krievijas “baikeru” brauciens par godu 9. maijam apstājies pie Polijas robežas

2 komentāri

Krievijas motociklistu kluba Nakts vilki brauciens uz Berlīni, kas tiek organizēts par godu Padomju Savienības uzvaras pār nacistisko Vāciju gadadienai, otro gadu pēc kārtas apstājies pie Polijas robežas.

Motociklisti apturēti uz Baltkrievijas un Polijas robežas, un neviens no viņiem nav ielaists Polijā. Atsaucoties uz neoficiālu informāciju, tiek vēstīts, ka valstī nav ielaisti arī tie, kuriem ir Eiropas Savienības valstu pases.

Savukārt atsevišķi brauciena dalībnieki Polijā ieradušies jau iepriekš un arī tagad turpināšot ceļu uz Berlīni. Vietējās varasiestādes robežas šķērsošanas liegumu pamatojušas ar “drošības apsvērumiem”.

Polija jau iepriekš paziņoja, ka, tāpat kā pērn, arī šogad nelaidīs valstī Nakts vilku dalībniekus. Motociklistu grupa grasījās Berlīni sasniegt, šķērsojot Baltkrieviju, Poliju, Slovākiju, Čehiju un Austriju.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • feini
  +1

  feini

  super,ka neielaida,lai viņi braukā pa savu plašo krieviju,man prieks,ka neielada!!!

  02.05.2016 10:18

 • Kartupelis ar mugurkaulu
  0

  Kartupelis ar mugurkaulu

  Krievfašisti iesprūda civilizētajā Eiropā!!!Bandīti,paliek bandīti!!!

  02.05.2016 18:51

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas