Krievijas bagātnieki sākuši uzpirkt īpašumus Londonā

0 komentāri

Londonas mākleri pamanījuši, ka Krievijas bagātnieki, bēgot no vājā rubļa, lielā skaitā sākuši uzpirkt īpašumus Londonā.  Krievi uzskata, ka šādas investīcijas paglābs viņu nākotnes ienākumus.

Noslēgtie darījumi ir miljonus vērti, un lielais pieprasījums Londonas centrā pat izraisījis cenu kāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Chase apartaments ir neliela nekustamo īpašumu kompānija Londonas dienvidos. Līdzīgu kantoru lielpilsētā ir tūkstošiem, un gandrīz visos esot novērots Krievijas investoru pieplūdums.

“Protams, pircēju skaits no Krievijas Londonā pieaug. Faktiski pieprasījums ir dubultojies. Šobrīd mums ir 15 Krievijas uzņēmēju, kuri vēlas iegādāties īpašumu centrālajā Londonā, ” stāsta Chase apartaments māklere Jeļena.

Interese pieaugusi vēl pērn, kad sākās rubļa vērtības kritums. Tomēr lielākā aktivitāte esot vērojama tieši pēdējos mēnešos, kad svārstības ir lielākās. Cenas īpašumiem Haidparkā, Bakingemas pils apkaimē kāpušas par desmit procentiem. Vidējā summa, ko krievi esot gatavi maksāt par īpašumu, esot 20 miljoni sterliņu mārciņu.

“Tas ir veids, kā viņi cenšas pasargāt savus nākotnes ienākumus,” stāsta māklere Jeļena.

Jāpiebilst, ka Krievijas valdība dara visu, lai liegtu saviem pilsoņiem iespējas iegādāties īpašumus ārzemēs. Ar to saskarušies arī nekustamo īpašumu tirgotāji Latvijā.

Jāatgādina, ka gada laikā rubļa vērtība samazinājusies teju uz pusi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas