Krievijas artilērija apšauda “humāno koridoru”; pilnībā iznīcināta Novosvitlivska

0 komentāri

Krievijas artilērija atklājusi uguni uz “humāno koridoru”, kas pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina aicinājuma tika atvērts Ilovajskā ielenkto Ukrainas vienību atiešanai, un apšaudē nogalināti aptuveni 100 ukraiņu karavīri, vēsta ziņu portāls ZN.UA. Tāpat pilnībā iznīcināta Novosvitlivskas pilsētiņa.

Informāciju par “humānā koridora” apšaudīšanu apstiprinājis arī televīzijas kanāla 112 žurnālists Nazars Vozņuks, kurš atradies vienā no vienībām, kas atkāpās no Ilovajskas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Ukrainas Nacionālās drošības padomes preses sekretārs Andrijs Lisenko pavēstījis, ka tā dēvētā humānā koridora apšaudes rezultātā gājuši bojā vairāki simti ukraiņu karavīri.

Lisenko paziņojis arī par to, ka Krievijas armija Luhanskas apgabalā pēc “Čečenijas scenārija” pilnībā iznīcinājusi Novosvitlivskas pilsētiņu, sestdien paziņojis Ukrainas Nacionālās drošības padomes preses sekretārs Andrijs Lisenko.

Viņš norādījis, ka krievu karavīri secīgi ar tankiem un reaktīvo mīnmetēju uguni nolīdzinājuši māju pēc mājas.
Pēc tam Krievijas armijas kolonna devusies Hrjaščuvates virzienā.

Ukrainas Nacionālās gvardes Donbasa bataljona komandieris Semens Semenčenko, savukārt, paziņojis, ka Krievijas regulārās armijas spēki aplenkuši ukraiņu karavīrus pie Ilovajskas.

“Situāciju pagaidām nogludinājām. [Krievi] mēģina puišus samusināt padoties gūstā. Nepadodas. No vienas puses tanku divīzija, no otras – gaisa desanta spēku pulks. Lai gan ienaidnieki, taču kadru [militārpersonas]. Labāk nekā DTR (teroristu pašpasludinātās Doņeckas tautas republikas kaujinieki),” savā Facebook lapā raksta Semčenko.

“Ievainotajiem medicīniskā palīdzība sniegta. Stundas laikā visam jāatrisinās. Kaut kādi “atsaldētie” pa ceļam mēģināja kolonnu apšaudīt. Tikām cauri. Gaidām,” turpina bataljona komandieris.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas