Krievijas agresija Baltijas gaisa telpā turpinās. Fiksētas lidmašīnas, kas bīstami pietuvojušās Igaunijai

0 komentāri

Jau otro reizi pēdējās nedēļas laikā fiksēta Krievijas aktivitāte Baltijas gaisa telpā. Lielbritānijas gaisa spēki pārtvēruši piecas Krievijas lidmašīnas, kas tuvojušās Igaunijai.

Lidmašīnas lidojušas ar izslēgtām ierīcēm, kas gaisa kontrolieriem raida informāciju par lidaparātu un tā atrašanās vietu. Piloti arī ignorējuši gaisa kontrolieru centienus sazināties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī nav pirmā reize, kad NATO spēki bijuši spiesti iesaistīties. Pagājušajā piektdienā Lielbritānijas iznīcinātāji, kas piedalās NATO gaisa patrulēšanas misijā Baltijas valstīs, pārtvēra trīs Krievijas lidmašīnas, kas tuvojās Baltijas valstu robežām.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas