Krievijai un Ukrainai ir ”nolemta” kopīga nākotne, uzskata Putins

0 komentāri

Krievijai un Ukrainai ir “nolemta” kopīga nākotne, piektdien Sanktpēterburgā notiekošajā Starptautiskajā ekonomikas forumā paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

“Ja jūs prasāt, uz ko mēs ceram politiskajā plānā – mēs ceram uz pilnvērtīgu, uzticības pilnu un līdzvērtīgu dialogu,” sacīja Putins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc viņa teiktā, neskatoties uz visiem šīsdienas sarežģījumiem, “krievi un ukraiņi un viena tauta, viens etnoss” ar savu savdabību, kultūras īpašībām, ar kopīgu vēsturi, kultūru, garīgajām saknēm.

“Mēs no paša sākuma vadījāmies un vadāmies pēc tā, ka Ukrainai ir tiesības uz savu izvēli – gan civilizācijas, gan politisko, gan ekonomisko, vienalga kādu,” norādīja Putins.

“Lai arī kas notiktu, galu galā Krievijai un Ukrainai tā vai citādi ir nolemta kopīga nākotne,” pavēstīja Putins.

Krievija pērn februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš pagājušā gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, ES, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

ES pirmdien plāno oficiāli vēl par sešiem mēnešiem – līdz 2016.gada janvārim – pagarināt sankcijas, kas piemērotas Krievijai par tās agresiju pret Ukrainu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas