Krievija uzliek veto starptautiska tribunāla izveidei Ukrainā notriektās lidmašīnas lietā

3 komentāri

Krievija uzlikusi veto ANO Drošības padomes rezolūcijai par starptautiska tribunāla izveidošanu pērn virs Austrumukrainas notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas lietā.

11 no kopumā 15 Drošības padomes dalībvalstīm atbalstīja rezolūciju, kuru bija izstrādājusi Austrālija, Beļģija, Malaizija, Nīderlande un Ukraina. Krievijas soli asi nosodījis Austrālijas ārlietu ministre, norādot, ka veto nozīmē atbalstu Ukrainā notikušajām zvērībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas būtu neiedomājami, ja padome tagad nepiedalītos lietas izmeklēšanā. Tie, kas atbild par Ukrainā notikušo katastrofu, tagad oficiāli var slēpties aiz Krievijas veto,” norādīja Austrālijas ārlietu ministre Džūlija Bišopa.

Maskava norāda, ka grib, lai vispirms tiktu pabeigta Nīderlandes vadītā starptautiskā izmeklēšana, un tad uzsākt starptautisko izmeklēšanu.

Jau vēstīts, ka Rietumi un Kijeva uzskata, ka Malaizijas lidmašīnu notriekuši Krievijas finansētie teroristi. Maskava šādus apgalvojumus noliedz.

3 komentāri

TOP komentāri

 • stepans
 • Nu re
  0

  Nu re

  Krievs vainīgs, nepārprotami, un tiks tiesāts.

  27.10.2015 02:05

 • Kents
  0

  Kents

  Kāpēc tribunālu neizveidoja 1988. un 2001. gadā?

  30.07.2015 09:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas