Krievija uz Sīriju ir nosūtījusi četrus iznīcinātājus, paziņo ASV

0 komentāri

Krievija uz Sīrijas aviācijas bāzi ir nosūtījusi četrus iznācinātājus – tā paziņojusi kāda ASV amatpersona.

Vašingtona iepriekš ir paudusi satraukumu par valstī notiekošo pilsoņu karu un Krievijas klātbūtni šajā pilsoņu kara pārņemtajā valstī, kā arī atbalstu Bašara al Asada režīmam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Informāciju par četru Krievijas iznīcinātāju ierašanos šajā valstī apstiprinājusi kāda ASV amatpersona, kura vēlējās saglabāt anonimitāti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas