Krievija un Ukraina panāk vienošanos par gāzi

0 komentāri

Ukraina, Krievija un Eiropas Savienība šonakt Briselē noslēdza juridiski saistošu vienošanos par dabasgāzes piegādēm līdz 2015. gada marta beigām.

Ukraina saņems līdzekļus no Eiropas Savienības un Starptautiskā valūtas fonda (SVF), lai dzēstu visus parādus Krievijai par gāzes piegādēm. Ukraina apstiprināja, ka tai ir līdzekļi četru miljardu kubikmetru gāzes piegādei no Krievijai. Krievija piešķirs Ukrainai atlaidi no šī gada novembra līdz nākamā gada martam 100 ASV dolāru apmērā par 1000 kubikmetriem gāzes. Uz Krievijas gāzes monopoluzņēmuma Gazprom kontiem tuvākajās dienās no Ukrainas tiks pārskaitīti 1,45 miljardi dolāru parāda nomaksai par gāzi, bet līdz gada beigām tiks dzēsti vēl trīs miljardi dolāru no šī parāda.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas