Krievija sola rīkoties NATO paplašināšanās gadījumā

2 komentāri

NATO paplašināšanās austrumu virzienā liks Krievijai spert atbilstošus soļus – tā šodien preses brīfingā paziņojis Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālais pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs, nepārprotami vēršoties pret Ukrainas ambīcijām sākt ceļu uz dalību NATO.

Dienu iepriekš Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs paziņoja, ka Ukrainas iestāšanās NATO novedīs pie pilnīgas attiecību saraušanas Krievijas un NATO starpā un atjaunot tās būs praktiski neiespējami. Krievijas Ārlietu ministrijas pārstāvis pauda tikpat stingru pārliecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālais pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs norādīja: “Iespējamā alianses paplašināšanās austrumu virzienā novedīs pie ļoti nopietnām militāri politiskām nobīdēm ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Tas tiešā veidā skars Krievijas drošības nacionālās intereses, liks mūsu valstij spert nepieciešamos adekvātos soļus”

NATO šogad pastiprināja klātbūtni Austrumeiropā, norādot, ka ir pierādījumi par Krievijas tiešu saistību ar prokrievisko dumpi Ukrainas austrumos, kas sekoja Kremlim lojālā prezidenta gāšanai Kijevā. Krievijas amatpersonu šīsnedēļas izteikumus gan var saistīt ar Ukrainas parlamenta lēmumu par valsts atteikšanos no neitralitātes statusa.

2 komentāri

TOP komentāri

 • karmists
  0

  karmists

  Soīt sola - kas tev deva...

  26.12.2014 23:31

 • MÜLLER
  0

  MÜLLER

  Šķiet, ka krievi jau sen ir ielīduši pa dziļu Eiropā. Laiks būtu atgriezt Kenigsbergu īstajiem saimniekiem.

  26.12.2014 00:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas