Krievijā skolēni skolotājai cigaretē iemaisa ”spaisu”

6 komentāri

Interneta vietnē Youtube parādījies video, kurā redzams, kā kādas Krievijas dienvidu pilsētas, Stavropoles skolas skolotāja pēc ”spaisa” uzpīpēšanas uzvedas pavisam neadekvāti. Video redzams, ka notiekošo ar interesi vēro skolas skolēni. Neoficiāla informācija liecina, ka apreibinošās vielas skolotājas cigaretē iejaukuši skolēni.

6 komentāri

TOP komentāri

 • kārlis
  0

  kārlis

  Riebīgi nelieši...

  12.01.2015 20:47

 • Juhans
  0

  Juhans

  Viņa bija agresīva un nez ko viņa varētu izdarīt, ja kāds viņai tuvotos... Tāpēc viņi arī sagaidīja policiju

  12.01.2015 19:51

 • Elabis
  0

  Elabis

  tagad skaidrs ,ka skolotāja vairs nesmēķēs.Tāpat skaidrs ,ka no skolas aizies .cerēsim ,ka ne no dzīves.skolēni ir nežēlīgi ,tas arī skaidrs ,bet nav skaidrs kāpēc pieaugušie ,kas gāja garām ,neko nedarīja un nepalīdzēja ....

  08.01.2015 12:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas