Krievija sarīko militārās mācības Pleskavas apgabalā

2 komentāri

Vienlaikus ar NATO gaisa spēku mācībām Itālijā arī Krievija Pleskavas apgabalā veic militārās mācības, kurās iesaistīts vairāk nekā 2000 militārpersonu un 300 tehnikas vienību.

Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka mācībām Pleskavas un Ostravas pilsētu apkārtnē ir plānveida raksturs, un tās turpināsies līdz 24. oktobrim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pleskavas apgabals robežojas ar Latviju un Igauniju. Liela mēroga militāras mācības Krievijā pēdējā laikā notiek regulāri.

Jau vēstījām, ka reaģējot uz Krievijas veiktajiem uzlidojumiem Sīrijā, Itālijā sākušās vērienīgas NATO valstu un to sabiedroto militārās mācības.

Tās ir lielākās pēdējo desmit gadu laikā. Mācībās piedalās 36 000 karavīru, kuģu un lidaparātu.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kartupelis ar mugurkaulu
  0

  Kartupelis ar mugurkaulu

  Krievijai kā vienotam impēriskam veidojumam ir atlicis pastāvēt ne ilgāk par 5 gadiem un pēc tam krievijai ir totāls sabrukums pēc Dienvidslāvijas parauga!!!

  21.10.2015 17:41

 • Nu re
  0

  Nu re

  Nacistiskai Krievijai pa purnu!

  21.10.2015 14:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas