Krievija sāk militārās mācības ar 250 lidmašīnām un 12 000 karavīru dalību

0 komentāri

Vienlaikus ar NATO gaisa spēku mācībām The Arctic Challenge Exercise 2015 arī Krievija šodien sāk vērienīgas militārās mācības, kurās iesaistītas 250 lidmašīnas un 12 tūkstoši militārpersonu.

Krievijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka mācībās, Ašulukā un Kapustinjarā, piedalīsies Centrālā, Rietumu un Dienvidu militāro apgabalu gaisa spēki un pretgaisa aizsardzības vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Liela mēroga militāras mācības Krievijā pēdējā laikā notiek regulāri.

Vienlaikus vērienīgās NATO mācībās Eiropas ziemeļos iesaistīti vairāk nekā četri tūkstoši militārpersonu un 100 lidmašīnas.

Manevri notiks Norvēģijas, Somijas un Zviedrijas gaisa telpā, vienlaikus paceļot gaisā līdz pat 90 lidmašīnām. NATO Mācību nolūks ir mācīt militārās vienības un īstenot sarežģītas gaisa operācijas. Tās ilgs līdz 4. jūnijam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas