Krievijā reģionālajās vēlēšanās pārliecinoši uzvar Putina Vienotā Krievija

0 komentāri

Krievijā beigusies balsošana reģionālajās vēlēšanās, un, kā liecina pirmie rezultāti, lielākā daļa iedzīvotāju balsojuši par valdošo partiju – Krievijas prezidenta Vladimira Putina Vienoto Krieviju.

Vislielāko izaicinājumu Kremlis piedzīvoja Kostromā, kur startēja divi opozīcijas koalīcijas Parnas kandidāti. Koalīciju veido noslepkavotā opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova partija. Tās līderis ir Kremļa kritiķis Aleksejs Navaļnijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pēc vēlēšanām skaidroja opozīcija, tai izdevās iegūt pietiekami daudz balsu, lai tiktu vietējā pašvaldībā. Cik tieši – būs zināms tikai šodien.

Krievijas reģionālajās vēlēšanās kopumā ievēl 21 gubernatoru un 11 reģionālos parlamentus. Tiek uzskatīts, ka vēlēšanas atklās sabiedrības noskaņojumu pirms nākamgad paredzētajām parlamenta vēlēšanām laikā, kad valsts piedzīvo ekonomiskās grūtības naftas cenu krituma un Eiropas sankciju dēļ.

Foto – krievi balso!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas