Putina sarunas ar Merkeli un Olandu devušas “cerību mieram”

0 komentāri

Piektdienas vakarā piecas stundas ilgušās Krievijas prezidenta Vladimira Putina sarunas ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli un Francijas prezidentu Fransuā Olandu dod cerības izbeigt karadarbību Ukrainas austrumos, sestdien tviterī paziņojis Krievijas valsts domes ārlietu komisijas priekšsēdētājs Aleksejs Puškovs.

“Sarunas starp Merkeli, Olandu un Putinu dod cerības mieram,” raksta Puškovs. Vienlaikus viņš pretnostatījis Merkeles un Olanda nostāju Ukrainas un ASV pozīcijai, apgalvojot, ka Kijeva un Vašingtona mieru nevēlas. Ukrainas prezidents Petro Porošenko “ir spējīgs vienīgi uz šaušanu. ASV spēj turpināt kara kurināšanu, nevis sniegt mieru,” raksta Puškovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā ziņots, Putina pārstāvis Dmitrijs Peskovs agrā sestdienas rītā norādīja, ka Kremlī notikušās sarunas bijušas “konstruktīvas”. “Sarunas ir beigušās. Tās bija saturīgas un konstruktīvas,” sacīja Peskovs.

“Turpinās darbs iespējamā kopīgā dokumenta sagatavošanai par Minskas vienošanās īstenošanu,” norādīja Putina pārstāvis, piebilstot, ka plānā tikšot iekļauti gan Krievijas līdera, gan Ukrainas prezidenta Porošenko priekšlikumi. “Darbs turpināsies. Tā sākotnējie rezultāti tiks pārskatīti telefonsarunā svētdien,” starp Merkeli, Olandu, Putinu un Porošenko.

Gandrīz tieši tādiem pašiem vārdiem sarunu iznākumu aprakstījušas arī Vācijas un Francijas amatpersonas, taču nekādas ziņas par to saturu netiek sniegtas.

Nedz pati Merkele, nedz Olands pagaidām nekādus komentārus nav snieguši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas