Krievija plāno palielināt gaisa triecienus Sīrijā

0 komentāri

Krievija paziņojusi par plāniem palielināt gaisa triecienu skaitu Sīrijā, ko asi kritizē Rietumvalstis. 

Saskaņā ar Krievijas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju aizvadītājās 24 stundās veikti 20 uzlidojumi un veikti triecieni 10 dažādiem teroristiskās organizācijas Islāma valsts mērķiem Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievija norāda, ka tās militārās iejaukšanās mērķis esot vājināt teroristus. Turpretī Rietumvalstu vērtējumā, šie uzlidojumi stiprina Sīrijas prezidenta Bašara al Asada pozīcijas.

Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons šodien paziņoja, ka Krievija pieļauj lielu kļūdu.

”Ir traģiski, ka vairums Krievijas gaisa triecienu, kā mēs līdz šīm esam redzējuši, tiek veikti Sīrijas vietās, ko kontrolē nevis Islāma valsts, bet citi režīma oponenti. Līdz ar to Krievija atbalsta miesnieku Asadu. Tā ir liela kļūda viņiem un pasaulei. Tas padarīs reģionu vēl nestabilāku, novedīs pie tālākas radikalizēšanās un pieaugs terorisma draudi,” norādīja Kamerons.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas