Krievija plāno palielināt gaisa triecienus Sīrijā

0 komentāri
Krievija plāno palielināt gaisa triecienus Sīrijā
FOTO: SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Krievija paziņojusi par plāniem palielināt gaisa triecienu skaitu Sīrijā, ko asi kritizē Rietumvalstis. 

Saskaņā ar Krievijas Aizsardzības ministrijas sniegto informāciju aizvadītājās 24 stundās veikti 20 uzlidojumi un veikti triecieni 10 dažādiem teroristiskās organizācijas Islāma valsts mērķiem Sīrijā.

Krievija norāda, ka tās militārās iejaukšanās mērķis esot vājināt teroristus. Turpretī Rietumvalstu vērtējumā, šie uzlidojumi stiprina Sīrijas prezidenta Bašara al Asada pozīcijas.

Lielbritānijas premjers Deivids Kamerons šodien paziņoja, ka Krievija pieļauj lielu kļūdu.

”Ir traģiski, ka vairums Krievijas gaisa triecienu, kā mēs līdz šīm esam redzējuši, tiek veikti Sīrijas vietās, ko kontrolē nevis Islāma valsts, bet citi režīma oponenti. Līdz ar to Krievija atbalsta miesnieku Asadu. Tā ir liela kļūda viņiem un pasaulei. Tas padarīs reģionu vēl nestabilāku, novedīs pie tālākas radikalizēšanās un pieaugs terorisma draudi,” norādīja Kamerons.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas