Krievija piekritusi sarunām ar NATO. Gaidāms militārais “atsalums”?

0 komentāri

Lai mēģinātu stabilizēt pēdējo gadu laikā sašķobījušās attiecības, Krievija piekritusi sarunām ar NATO, paziņojis Francijas ārlietu ministrs.

Gaidāms, ka sarunas varētu norisināties pēc nākamā mēneša sākumā gaidāmā NATO samita Varšavā. Paredzams, ka centrālais apspriežamais temats būs Ukrainas krīze un situācijas normalizēšana Donbasā, pilnībā īstenojot Minskas vienošanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Alianses attiecības ar Maskavu kļuva saspringtas pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Aprīlī notika pēdējos divos gados pirmās oficiālās NATO – Krievijas sarunas, tomēr cerēto “atsalumu” attiecībās tās tomēr nenodrošināja. Līdz Krievijas iebrukumam Ukrainā NATO un Maskavas vēstnieki tikās regulāri.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas