Krievijā pie Latvijas un Igaunijas robežas izspēlē pretinieka lidlauka sagrābšanu

1 komentārs

Kamēr Latvijas, ASV un Kanādas karavīri trenējas izkļūšanā no āliņģa, Krievija Pleskavas apgabalā pie Latvijas un Igaunijas robežas sarīkojusi plašas gaisa desantnieku mācības.

Mācības ilgs līdz sestdienai un tajās piedalās aptuveni 2000 karavīru un iesaistītas pustūkstotis kara tehnikas vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no treniņu uzdevumiem ir pretinieka lidlauka sagrābšana un iznīcināšana, kā arī valsts robežas piesegšana. Mācību laikā vairāk nekā 1000 desantnieku un desmitiem tehnikas vienību veiks masveida nosēšanos ar izpletņiem.

Latvija par šīm mācībām tikusi informēta un atbildīgās amatpersonas tām seko līdzi.

Tikmēr NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas teritoriālajiem ūdeņiem vakar kārtējo reizi pamanījušas Krievijas armijas transporta lidmašīnas. Šogad tas bijis jau 12. gadījums.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Klimpa
    0

    Klimpa

    Varbūt sakarīgāk būtu mācīties - ātrāk par 30min ieņemt aizsardzības pozīcijas kādā lidlaukā, lai mierīgi varētu sagaidīt šos te ieņēmējus, ...

    26.02.2015 21:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas