Krievija paziņo, ka ASV kukurūza ir inficēta ar “bīstamu sēni”

1 komentārs

Krievija no nākamās nedēļas gatavojas aizliegt kukurūzas un sojas importu no Amerikas Savienotajām Valstīm (ASV), ar šādu paziņojumu nācis klajā Krievijas Federālais veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests Rosseļhoznadzor.

Dienests norāda, ka pēdējo divu gadu laikā pieaudzis gadījumu skaits, kad no ASV importētā kukurūza bijusi inficēta ar “bīstamu sēni” un ka tas pierāda ASV drošības standartu kontroles sistēmas neefektivitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt sojas kravas regulāri saturot tādu nezāļu sēklas, ko Krievijā ievest aizliegts, apgalvo Krievijas atbildīgais dienests.

Krievija kategoriski noliedz, ka šis aizliegums būtu politiski motivēts. Labība bija viens no nedaudzajiem Rietumu lauksaimniecības produktiem, kas netika pakļauti embargo, ko Maskava izsludināja 2014. gadā, tādējādi atbildot uz Rietumvalstu sankcijām, kas tika ieviestas, reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā.

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas