Krievija pastiprinās Baltijas karafloti

1 komentārs

Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu piektdien paziņojis, ka militāri politiskā situācija prasa pilnveidot Baltijas karaflotes kaujas sastāvu, īpaši pievēršot uzmanību Kaļiņingradas virzienam.

“Pamatojoties uz militāri politisko, sociālo un vēsturisko faktu kompleksu analīzi, kas ietekmē situāciju reģionā, mēs izskatām iespējas pilnveidot Baltijas flotes kaujas sastāvu un tās integrēto grupu struktūru,” paziņoja Šoigu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš uzskata, ka jāpaaugstina operativitāte, kā arī Kaļiņingradas operacionālā virziena vadības kapacitāte un drošība.

“Jāizskata jaunas pieejas integrētajai mijiedarbībai, mobilizācijas paplašināšanai un vispusīgam nodrošinājumam,” sacīja Šoigu.

“Šie soļi ļaus droši aizsargāt intereses Baltijā,” skaidroja ministrs.

Viņš piebildis, ka šie pasākumi “neizslēdz militāro sadarbību ar valstīm Baltijas reģionā uz labu kaimiņattiecību un nacionālo interešu cieņas principiem”.

Krievijas Bruņoto spēku pārstāvji vairākkārt izteikuši nepatiku par NATO pozīciju stiprināšanu pie Krievijas rietumu robežas.

Jau ziņots, ka pēc Krievijas veiktās Krimas aneksijas pērn pavasarī un agresijas Ukrainas austrumos ASV sāka operāciju “Atlantic Resolve”, kas ir mācību operācija Baltijas valstīs un Polijā.

Tās mērķis ir apliecināt Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas iedzīvotājiem, ka alianse viņus aizstāvēs.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Bail krievam, ka Kaļiņingradu var atņemt.

    25.04.2015 11:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas